Nazwa Firmy: TABUN Mikołaj Marciniak - JarajTo.pl

Adres: Podanin 50

Miasto: Chodzież

Kod-pocztowy: 64-800

Telefon: +48883883259

Adres strony: https://jarajto.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Działalność, jaką prowadzi kadra firmy mającej swoją siedzibę w Chodzieży, przy ul. Podanin 50, to dystrybucja akcesoriów dla palaczy oraz osób zainteresowanych waporyzacją. Dostawca realizuje zamówienia pojedyncze i hurtowe na terenie kraju i poza granicami. Pracownicy informują, że istnieje możliwość nawiązania długoterminowej współpracy na dowóz bletek, lufek, różnych modeli bonga oraz innych produktów dla zarejestrowanych punktów sprzedażowych.

Firma prowadzi sklep online na stronie jarajto.pl. Pod podanym linkiem można zapoznać się z listą towarów, złożyć i opłacić zamówienie, a także znaleźć szczegółowe informacje o rodzajach i sposobach waporyzacji. Kadra stara się przede wszystkim przybliżyć początkującym adeptom, co to jest waporyzator. Wpływ na zdrowie tego produktu także został poruszony we wpisach dostępnych na blogu.

Pracownicy zastrzegają, że każdy klient zainteresowany zakupem w sklepie musi zapoznać się z regulaminem, a także stosować się do zawartych w jego treści zapisów. 

Data dodania: 27-08-2023
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy w pobliżu

Detoks Alkoholowy
https://detoksalkoholowy.pl