Nazwa Firmy: Marta Łanoch FoodMedLaw

Adres: Agawy 11

Miasto: Warszawa

Kod-pocztowy: 01-158

Telefon: 602 416 066

Adres strony: https://foodmedlaw.plOceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Osoby, które chcą wprowadzić do obrotu daną żywność, produkt leczniczy lub kosmetyczny, mogą skorzystać z usług doświadczonych prawników. Ich pomoc sprawia, że można uniknąć nieprawidłowości, które skutkują karami pieniężnymi. Specjaliści doradzają w zakresie prawa żywnościowego, farmaceutycznego i kosmetycznego.
Doświadczeni prawnicy specjalizują się w znakowaniu i etykietowaniu  produktów spożywczych, prowadzą różne działania marketingowe, dbają o to, by wszystkie oświadczenia zdrowotne były zgodne z wymogami i przepisami. Z usług pracowników FoodMedLaw często korzystają osoby, które dopiero rozpoczynają swoją działalność. Specjaliści przygotowują niezbędne umowy, dzięki którym mogą zabezpieczyć swoich klientów w przyszłości.  Prowadzą również działalność marketingową, która jest zgodna z obowiązującymi przepisami. Fachowe doradztwo i bogaty zakres usług sprawiają, że każdy klient będzie zadowolony ze współpracy.

Osoby działające w branży spożywczej muszą zadbać o poprawne etykietowanie. Firma doradza w kwestii znakowania i prezentacji żywności. Specjaliści dokładnie znają prawo spożywcze, wiedzą, jakie są obowiązujące przepisy. Z ich usług mogą skorzystać między innymi przedsiębiorcy, którzy wprowadzają dany produkt na rynek. Oferta firmy jest skierowana również do osób pracujących w branży kosmetycznej. Prawnicy reprezentują swoich klientów przed organami nadzoru. Do ich zadań należy także przygotowywanie umów:

produkcyjnych,
handlowych, 
licencyjnych, 
dystrybucyjnych.

Specjaliści dbają, by wprowadzane na rynek europejski kosmetyki spełniały wszystkie wymagania prawne. Muszą być również bezpieczne, co powinna potwierdzać odpowiednia dokumentacja. Konieczne jest także ich odpowiednie oznakowanie. Nieprawidłowości skutkują nałożeniem kar pieniężnych. Dzięki pomocy specjalistów można ich uniknąć.

Data dodania: 26-02-2022
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy w pobliżu

Tanie Pranie - Pralnia Dywanów - SEBASTIAN BĄCZYK
http://taniepranie.waw.pl/

Taxi Bagażówka
http://taxibagazowka.com/