Nazwa Firmy: Kancelaria Prawnicza Polz i Polz radcowie prawni sp.p.

Adres: Podwale 17

Miasto: Warszawa

Kod-pocztowy: 00-252

Telefon: 22 622 54 70

Adres strony: https://www.polzlaw.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Radca prawny to osoba, która może wykonywać swoją pracę na podstawie umowy cywilnoprawnej w kancelarii, w spółce partnerskiej, w spółce jawnej, jak również w spółce komandytowej. Część osób myli radców prawnych z adwokatami, dlatego też warto wiedzieć, że radca nie ma możliwości występowania w charakterze obrońcy w przypadku postępowania karnego oraz w sprawach związanych z przestępstwami skarbowymi. Natomiast może on udzielać fachowej pomocy w ramach stosunku pracy, czego nie może robić adwokat. Co więcej, z adwokatem można podpisać umowę cywilnoprawną, natomiast z radcą najczęściej zawierana jest umowa o pracę.

Obecnie kancelarii, w których zatrudniani są radcy, jest naprawdę wiele, dlatego też wybór tej najodpowiedniejszej może być problematyczny. Chcąc mieć pewność rozpoczęcia współpracy z doświadczonymi specjalistami, można kierować się zarówno opiniami znalezionymi w internecie, jak i swoją własną intuicją. Miejscem wartym odwiedzenia jest Polz&Polz, czyli kancelaria, dla której odpowiedzialność majątkowa oraz inne kwestie prawne nie mają żadnych tajemnic.

Data dodania: 04-06-2019
  • Szukasz współpracy z dobrą kancelarią prawną... Myślę, że z usług powyższej warto skorzystać - ja nie mogę narzekać na współpracę z nimi. :)
    2021-06-02 15:22:59
    przez: smallelephant710
    4

Firmy w pobliżu

Tanie Pranie - Pralnia Dywanów - SEBASTIAN BĄCZYK
http://taniepranie.waw.pl/

Taxi Bagażówka
http://taxibagazowka.com/