Nazwa Firmy: EMAJ-PARTNER Ewa Janiczak

Adres: Przasnyska 6a

Miasto: Warszawa

Kod-pocztowy: 01--75

Telefon: +48 502 820 089

Adres strony: https://www.emaj-partner.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Wszędzie tam, gdzie potrzebna jest precyzja i powtarzalność w cięciu elementów metalowych najlepszym narzędziem do obróbki jest laser. Duże przedsiębiorstwa na ogół mają warsztaty wyposażony w takie urządzenia, ale czasami i one wzorem mniejszych firm korzystają z zakładów oferujących szybką i solidną realizację zleceń. W Warszawie cięcie rur laserem można zlecić firmie ze strony emaj-partner.pl, która specjalizuje się w różnych rodzajach obróbki. Podejmuje się ona między innymi cięcia:

  • blach laserem,
  • metali plazmą,
  • metali wodą,
  • specjalnym laserem rur i profili.

Wśród ślusarskich usług można także zlecić tej firmie toczenie, frezowanie, spawanie, gwintowanie, piaskowanie, anodowanie i wiele innych precyzyjnych zadań. 

Poszukując jednorazowej usługi czy też stałego partnera do wykonania takich precyzyjnych zadań, warto zapoznać się szczegółowo z ofertą, zwłaszcza że cennik zakładu jest bardzo rozsądny, a zlecenia wykonywane są zawsze terminowo i zgodnie ze specyfikacją. Aby skontaktować się z firmą, wystarczy zadzwonić na podany na stronie numer telefonu lub wysłać wiadomość mailową.

Data dodania: 23-12-2019
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy w pobliżu

Tanie Pranie - Pralnia Dywanów - SEBASTIAN BĄCZYK
http://taniepranie.waw.pl/

Taxi Bagażówka
http://taxibagazowka.com/