Nazwa Firmy: Ekoprodet

Adres: Os. Rusa 45

Miasto: Poznań

Kod-pocztowy: 61-245

Telefon: 61 874-06-81

Adres strony: https://www.ekoprodet.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Firma Ekoprodet świadczy profesjonalne usługi w zakresie przeprowadzania audytów energetycznych. Ponadto oferuje swoim klientom projektowanie budynków energooszczędnych, które w ostatnim czasie zyskują coraz większą popularność. Przedsiębiorstwo projektuje domy pasywne dla mieszkańców Poznania i okolic, oferując pomoc wykwalifikowanych pracowników, mających wieloletnie doświadczenie w swoim zawodzie. W zakres ich usług wchodzi m.in. projektowanie energooszczędnych instalacji wody, ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, kolektorów słonecznych, instalacji odzysku ciepła itp.

Dom pasywny to doskonałe rozwiązanie dla osób będących zwolennikami ochrony środowiska. Pozwala on w znaczny sposób zredukować szkodliwy wpływ eksploatacji źródeł energii przez człowieka. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o technologiach wykorzystywanych przez firmę, odwiedź stronę ekoprodet.pl.

Data dodania: 10-10-2018
  • Audyty energetyczne w wykonaniu przez Ekoprodet to gwarancja rzetelności. Sądzę, że każdy kto zawraca uwagę na ekologię, nie będzie obojętny na ich ofertę.
    2018-10-17 14:01:16
    przez: enenowa
    4

Firmy w pobliżu

Detoks Alkoholowy
https://detoksalkoholowy.pl