Nazwa Firmy: Dr Kowalska Clinic

Adres: os. Gen Władysława Sikorskiego 83

Miasto: Miechów

Kod-pocztowy: 32-200

Telefon: 668 168 319

Adres strony: https://drkowalskaclinic.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Zadbane paznokcie są niezwykle ważne dla wizerunku każdej kobiety, powinno się więc dołożyć wszelkich starań, by takie mieć. Oczywiście nie jest się w tym pozostawioną samej sobie, zawsze bowiem można skorzystać z profesjonalnych usług i na pewno warto to robić. Można wykonać na przykład trwały przez kilka tygodni hybrydowy manicure, który w Miechowie oferuje Dr Kowalska Clinic. Jest to doskonałe miejsce do wykonania tego rodzaju zabiegu, gdyż, jak można przekonać się, odwiedzając jego stronę internetową, ma bardzo przystępne ceny.

Poza tym kosmetyczka działa z wielką starannością, a to jest ważne nie tylko dla ostatecznego efektu i jego trwałości, ale też bezpieczeństwa płytek. Kluczowe jest, by nie oszlifować ich zbyt mocno, a jedynie zmatowić, gdyż nie można dopuścić do osłabienia paznokci.

Zwolenniczki tradycji mogą zaś zdecydować się na manicure klasyczny, który kosztuje jeszcze mniej. Wykonany przez profesjonalistkę zabieg daje o wiele lepsze efekty niż samodzielne starania, nawet jeśli te drugie są bardzo żmudne. Pielęgnowane w salonie płytki wyglądają świetnie!

Data dodania: 15-02-2020
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy w pobliżu

Krakowskie Biuro Pro­mocji Kul­tury
http://www.kultura.krakow.pl/

AGTOM s. z o.o.
https://agtom.eu