Nazwa Firmy: DetoksVIP

Adres: Domaniewska 47

Miasto: Warszawa

Kod-pocztowy: 02-672

Telefon: 507177222

Adres strony: https://www.detoksvip.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Odstawienie alkoholu dla osoby, która jest od niego uzależniona, może być szczególnie trudne i wiązać się z szeregiem niezwykle dokuczliwych dolegliwości. Dlatego odstawienie używki powinno być realizowane w odpowiednich warunkach, pod nadzorem odpowiednio przeszkolonego personelu medycznego. Jeśli szukasz miejsca, w którym można przeprowadzić bezpieczny detox alkoholowy w Warszawie, zapoznaj się z ofertą prywatnych placówek odwykowych DetoksVip.

Ośrodek oferuje kompleksową pomoc każdej uzależnionej osobie, łącznie  z możliwością dowiezienia jej na leczenie z domu do placówki, gdy jej stan fizyczny lub psychiczny jest bardzo ciężki. Podczas procesu leczenia taka osoba zostanie dokładnie przebadana, tak by wdrożone leczenie dodatkowo nie pogorszyło jej aktualnego stanu zdrowia. Podejmowane działania medyczne mają na celu przywrócenie organizmu uzależnionej osoby do stanu względnej równowagi fizycznej, a także zniwelowanie negatywnych skutków gwałtownego odstawienia używki.

Data dodania: 14-06-2018
  • Ośrodek DetoksVIP to pomoc w wyjściu z nałogowego picia alkoholu. Pierwszym krokiem na drodze do zdrowienia jest detoksykacja, a tam zajmują się nią w sposób profesjonalny.
    2019-04-15 11:54:36
    przez: tirong
    5

Firmy w pobliżu

Tanie Pranie - Pralnia Dywanów - SEBASTIAN BĄCZYK
http://taniepranie.waw.pl/

Taxi Bagażówka
http://taxibagazowka.com/