Nazwa Firmy: Strefa Skoków

Adres: Lotnicza 8

Miasto: Mirosławice

Kod-pocztowy: 55-050

Telefon:

Adres strony: https://www.strefaskokow.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Spadochroniarstwo już od dłuższego czasu cieszy się statusem osobnej dyscypliny sportowej. Dla wielu osób skoki na spadochronie to ogromna pasja, która dostarcza im ekscytujących wrażeń. Jeśli pragniesz spróbować tego sportu, doskonałym sposobem będzie skorzystanie z oferty dostępnej w serwisie strefaskokow.pl. Firmę tworzy zespół doświadczonych instruktorów, którzy zapewniają całkowite bezpieczeństwo podczas skoków tandemowych. Ponadto stanowią realne wsparcie dla swoich pasażerów i wprowadzają optymistyczną atmosferę, która rozluźnia skaczących amatorów. Dzięki temu mogą oni w pełni skupić się na pozytywnych emocjach w chwili skoku.  Skok spadochronowy realizowany we Wrocławiu odbywa się w nowoczesnym centrum, w którym istnieje również możliwość noclegu. Dlatego też miejsce to idealnie nadaje się na imprezy integracyjne itp.

Odwiedź stronę serwisu i dowiedz się więcej o skokach spadochronowych. Możesz mieć pewność, że będzie to dla Ciebie niesamowite przeżycie.

Data dodania: 14-12-2018
  • Kiedyś bym się nie odważyła zrobić taki skok, ale teraz jestem już po 3 spadochronowym skoku i bardzo mi się to spodobało.
    2019-04-09 12:18:36
    przez: Elżbieta Przybylska
    5

Firmy w pobliżu

WTD sp. z o.o.
http://wtd-przewierty.pl

GoldenDreams Paweł Sekuła
https://goldendreams.pl/

2Koła & Ski
http://2kola.net.pl/