Nazwa Firmy: SERON Kołodziejczyk Sp.j.

Adres: Centralnego Okręgu Przemysłowego 18

Miasto: Stalowa Wola

Kod-pocztowy: 37-450

Telefon:

Adres strony: http://seron.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Seron to firma, która proponuje w swojej ofercie plotery tnące, ale nie tylko je. W ofercie znajduje się przecież także wycinarka CNC, która została zaprojektowana tak, by umożliwiać laserowe cięcie materiałów. Wśród nich znajduje się stal zwykła i nierdzewna, ale także miedź czy metale nieżelazne. Co ważne, proponowana tutaj seria Fiber to gwarancja energooszczędności.

Na stronie www firmy Seron przekonasz się o tym, że rozwiązania te mają wiele zalet. Są łatwe w obsłudze oraz niedrogie w eksploatacji, a ich konserwacja wymaga zaledwie minimalnej pracy. Skorzystaj z tych rozwiązań, jeśli liczy się dla ciebie współpraca z cenioną oraz znaną firmą. Seron to specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w branży oraz doskonale rozwinięte, sprawdzone rozwiązania. Dzięki temu możesz być pewien dobrej współpracy.

Data dodania: 24-09-2017
  • Wycinarki CNC, które są wydajne i energooszczędne, to możliwe! Są producenci, tacy jak Seron, którzy znaleźli innowacyjne rozwiązania nie tylko dla tych urządzeń, ale również dla ploterów frezujących i wypalarek.
    2018-01-24 15:27:19
    przez: estendond
    3.57

Firmy w pobliżu

Worki-24.pl
http://worki-24.pl/

Firma Handlowa AWANGARDA
https://awangardashoes.com/

FRATERIS-AQUA
http://frateris-aqua.pl