Nazwa Firmy: ROS Polska Sp. z o. o. Sp. k.

Adres: Pokrzywno 16A

Miasto: Poznań

Kod-pocztowy: 61-315

Telefon: +48 607 067 864

Adres strony: https://www.rospolska.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Właściciele różnych firm wydawali roczne niemałe sumy na naprawę regałów magazynowych. Nic więc dziwnego, że holenderski inżynier Hans Slavenburg został poproszony o opracowanie systemu, który pozwoli w znaczący sposób ograniczyć koszty tych napraw.

Tak właśnie powstał innowacyjny system ROS, który bardzo szybko się sprawdził, został opatentowany i zaczął być wykorzystywany w wielu krajach Europy, a także w Stanach Zjednoczonych.

Na czym polega jego innowacyjność? Otóż jednym z najczęstszych uszkodzeń regałów paletowych, jakie odnotowuje się w magazynach, to uszkodzenia słupów, które powstają na sutek najechania na taki słup wózkiem widłowym. Typowa naprawa w takim przypadku polegała na wymianie słupa na nowy, system ROS zaś pozwala naprawić uszkodzony słup i sprawić, że będzie wyglądać jak nowy. Do tego celu wykorzystuje się specjalne narzędzie hydrauliczne.

Warto też pamiętać, że przeglądy regałów paletowych, których był naprawiany słup, warto wykonywać raz na trzy miesiące. Na rospolska.pl można znaleźć więcej informacji na ten temat.

Data dodania: 17-04-2018
  • Usługa naprawy regałów od ROS Polska to innowacyjny sposób, który pozwala zaoszczędzić na czasie i kosztach. U nas w magazynach została ona zastosowana i efekt był bardzo zadowalający.
    2018-08-09 10:07:16
    przez: cintail
    5

Firmy w pobliżu

Noti Sp. z o.o.
http://www.noti.pl/