Nazwa Firmy: Praktyka Stomatologiczna Sebastian Wolny

Adres: os. Jana III Sobieskiego 104

Miasto: Poznań

Kod-pocztowy: 60-688

Telefon: (61) 823 4581

Adres strony: http://www.moj-stomatolog.euOceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Zęby ma się raz na całe życie, dlatego trzeba o nie jak najlepiej dbać, żeby nie doprowadzać do żadnych ubytków, które nie będą dobrze wpływać na wygląd uśmiechu, który się posiada. Zdarza się jednak wiele sytuacji, w których uratowanie zęba nie jest możliwe i trzeba w jakiś sposób zająć się naprawą tego ubytku. A jak tego dokonać?

Dzięki temu, że teraz dostępne są tanie implanty w Poznaniu, każdy może bez żadnego problemu zająć się leczeniem swoich zębów, a nawet uzupełnić luki po tych zębach, których nie udało się uratować, żeby już za chwilę znów móc się cieszyć pięknym uśmiechem, który będzie zachwycał każdego. Specjaliści od implantów zębowych postarają się dobrać je w taki sposób, aby nawet nie można było poznać, że implanty zostały zamontowane w Twojej szczęce.

Więcej informacji znajdziesz na stronie moj-stomatolog.eu gdzie opisana jest cała oferta stomatologów, którzy zajmują się instalowaniem implantów zębów.

Data dodania: 20-08-2017
  • Sądzę, że implanty zębowe mogą być dobrym wyjściem, dla tych, którzy chcą mieć pełen uśmiech. W Poznaniu specjaliści z tej dziedziny dostępni są pod adresem www.moj-stomatolog.eu. Bez dwóch zdań, to eksperci w implantologii i stomatologii.
    2018-07-12 11:29:14
    przez: Anita K.
    5

Firmy w pobliżu

Noti Sp. z o.o.
http://www.noti.pl/

LAXO Care Sp. z o.o.
http://laxocare.pl/