Nazwa Firmy: PiroArt

Adres: Niekłonice 4

Miasto: Świeszyno

Kod-pocztowy: 76-024

Telefon: 694474508

Adres strony: https://www.piroart.eu/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Niebo rozświetlone tysiącem barw... Białe palmy, złote fale... Pokaz sztucznych ogni zazwyczaj bywa kojarzony z sylwestrową nocą. Warto jednak zauważyć, że rzeczona „gra świateł” coraz częściej staje się nieodłącznym elementem wesel, przyjęć urodzinowych czy firmowych imprez. Trudno się temu dziwić. Dobrze zorganizowane widowisko pirotechniczne dostarcza wielu niezwykłych wrażeń, emocji i z całą pewnością długo nie pozwala o sobie zapomnieć.

 

Niezwykle ważną kwestią, o jakiej zawsze należy pamiętać, przy organizowaniu pokazów sztucznych ogni jest bezpieczeństwo. Dlatego przygotowywanie tego typu atrakcji warto powierzać profesjonalistom, którzy dysponują odpowiednią wiedzą i doświadczeniem. Gdzie ich znaleźć? Na przykład w Poznaniu. Tam swój oddział ma firma PiroArt. Przedsiębiorstwo działa na terenie całego kraju. Do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie, dbając o najwyższą jakość oferowanych usług.

 

Data dodania: 28-09-2017
  • Sądzę, że PiroArt to profesjonaliści w branży i jak zlecać komuś zorganizowanie pokazu sztucznych ogni, to tylko im. Nie dość, że będzie on widowiskowy to jeszcze zachowane zostaną wszelkie normy bezpieczeństwa.
    2018-10-09 09:54:37
    przez: apery
    4

Firmy w pobliżu

CJS Tłumaczenia
http://cjstlumaczenia.pl

Kreator Finansów
http://www.kreatorfinansow.pl/

Meritum Centrum Medyczne
http://www.chirurgia-plastyczna.eu/