Nazwa Firmy: KONTENERY ALIBABA

Adres: Poniecka 27

Miasto: Poznań

Kod-pocztowy: 60-115

Telefon: 696 704 205

Adres strony: http://gruz-alibaba.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Właśnie prowadzisz rozbiórkę jakiegoś budynku i zastanawiasz się nad tym, co masz zrobić z całym gruzem, który pozostanie po tej operacji? Nie możesz go przecież tak zostawić, musisz więc znaleźć odpowiednie rozwiązanie, dzięki któremu uda Ci się zaprowadzić porządek na Twojej działce. 

Do Twojej dyspozycji masz teraz firmy, które oferują wywóz gruzu w Poznaniu, możesz więc zdecydować się na to, by skorzystać z oferty, która pozwoli Ci posprzątać Twoją posesję w sposób szybki i profesjonalny, a na dodatek nie będziesz musiał martwić się tym, co z tym gruzem później zrobić.

Szczegółowe informacje o tym, jak działa jedna z firm zajmujących się tego typu zleceniami, znajdziesz na stronie gruz-alibaba.pl, gdzie przygotowane zostały wszelkie informacje na temat takich usług. Poznaj też cennik, który na pewno przekona Cię do tego, że warto takie usługi brać pod uwagę. 

Data dodania: 01-03-2018
  • Dzięki tej firmie udało mi się szybko i w miarę tanio posprzątać po remoncie, który robiliśmy w starej kamienicy. Pracownicy firmy Alibaba przyjechali z mobilnym kontenerem, pomogli załadować cały gruz i szybko go wywieźli.
    2019-01-17 08:17:24
    przez: Emilia Kalinowska
    3

Firmy w pobliżu

Noti Sp. z o.o.
http://www.noti.pl/