Nazwa Firmy: GlassForm

Adres: Strzemieszycka 109

Miasto: Dąbrowa Górnicza

Kod-pocztowy: 42-530

Telefon: 731 115 226

Adres strony: http://www.glassform.com.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

W sklepach z odzieżą, siedzibach firm, instytucjach, loftach, dużych mieszkaniach, domach i wielu innych obiektach, można spotkać się z zastosowaniem szkła do budowy schodów. Mimo przekonania, że tego typu materiał jest bardzo kruchy i łatwy do uszkodzenia, jego specjalne przygotowanie potrafi skutecznie zahartować je przed odpryskami. Schody szklane od GlassForm są tego idealnym dowodem. Montowane w wielu domach rodzinnych, jak i apartamentach spełniają wszystkie najważniejsze funkcje oraz są jednocześnie eleganckie i zdobne.

Proponowane schody od GlassForm mają również dodatkową cechę, która jest szczególnie pożądana przez osoby, mające małe mieszkania ze skromnym oświetleniem naturalnym. Chodzi o transparentność każdego schodka i przez to, brak zaciemnienia w miejscu ich postawienia. Osoby decydujące się na współpracę z polecaną firmą produkcyjną, chwalą precyzję wykonania oraz czas realizacji zamówienia.

Data dodania: 22-09-2017
  • Schody, które wykonane są ze szkła, z pewnością dodadzą szyku i nowoczesnego wyglądu. Nie ważne czy będą znajdowały się w domu, lofcie czy w siedzibie firmy.
    2018-07-12 11:29:14
    przez: rouriti
    3

Firmy w pobliżu

Tomasz Wojtalik - Kancelaria adwokacka
http://www.wojtalik.com.pl

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski
https://analizawody.pl/

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski
https://www.legionellasafe.pl/