Nazwa Firmy: E-CDP

Adres: Braniborska 14

Miasto: Wrocław

Kod-pocztowy: 53-680

Telefon: 71 389 46 79

Adres strony: https://www.e-cdp.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

W przypadku niewielkich pomieszczeń niezwykle istotne jest zachowanie harmonii między wykorzystaną, a wolną przestrzenią. Jeśli potrzebne są Ci szafy przesuwne na wymiar we Wrocławiu, koniecznie odwiedź stronę e-cdp.pl i poznaj ofertę, którą przygotowała jedna z firm zajmująca się projektowaniem i produkowaniem mebli z płyt MDF. Płyty MDF są powszechnie wykorzystywane w meblarstwie, a ich właściwości sprawiają, że można z nich wykrajać w zasadzie dowolne kształty. Firma CDP oferuje szafy wnękowe, przesuwne i łazienkowe. Co ważne meble są dopasowywane do potrzeb, które ma indywidualny klient.

Nie ma jednak konieczności rezygnacji z wartości dekoracyjnej szaf, dlatego też firma oferuje również bardziej ozdobne szafy. Z racji swojego doświadczenia możesz liczyć na rzetelne usługi i profesjonalizm wykonania.

Data dodania: 24-01-2018
  • Bardzo dobra firma jest opisana powyżej, szafa, kórą dla mnie wykonali jest wyśmienita i naprawde spersonalizowana bo było w ścianie wiele spadów sufitowych oraz zakrzywień. Wywiązali się z projektu na 120 %
    2018-07-31 12:30:54
    przez: Dominik Pawlak
    4

Firmy w pobliżu

Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec
http://adwokat-baklazec.com/

WTD sp. z o.o.
http://wtd-przewierty.pl

GoldenDreams Paweł Sekuła
https://goldendreams.pl/