Nazwa Firmy: Dom z Duszą Tadeusz Dusza

Adres: Odrowąż Podhalański 157

Miasto: Odrowąż

Kod-pocztowy: 34-408

Telefon: 18 275 8365

Adres strony: http://www.buduj-z-drewna.com/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Masz w planie budowę domu, ale nie wiesz jaki on ma być? Daj się namówić na drewniany dom. Projekty różnych drewnianych domów możesz obejrzeć pod linkiem buduj-z-drewna.com. Są tam domy parterowe i piętrowe, zbudowane w różnych częściach Polski. Jednak bez względu na obszar, zawsze i w każdym otoczeniu wyglądają wyjątkowo pięknie, bo nie ma nic piękniejszego niż uroda naturalnego drewna.

Budową takich domów zajmuje się grupa rzemieślników ciesielskich we współpracy z biurem architektonicznym. Wystarczy wybrać projekt, ewentualnie dokonać kilku korekt zgodnie z własnym życzeniem i firma może już przystąpić do pracy. Domy te budowane są pod klucz, a więc odpada problem pilnowania postępów na budowie, czy fachowości pracowników. Domy takie budowane są szybko i sprawnie, aby przyszli mieszkańcy wkrótce żyli w nim zdrowo i wygodnie.

Data dodania: 05-10-2017
  • Projekt domu ich autorstwa okazał się spełniać nasze oczekiwania. Jeśli zależy wam na funkcjonalnym budownictwie drewnianym, to warto uderzyć właśnie do nich. :)
    2019-05-27 14:34:18
    przez: tacku
    3

Firmy w pobliżu

Monitoring & IT
https://monitoring-it.pl/

ALAN MED Gabinet Masażu
https://www.alanmed.eu/