Nazwa Firmy: Dietomat Sp. z o.o.

Adres: Wiosny Ludów 2

Miasto: Poznań

Kod-pocztowy: 61-831

Telefon: 503 609 007

Adres strony: https://dietomat.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Dietomat to strona poświęcona zdrowemu żywieniu. Tworzący ją dietetycy oferują pomoc m.in. osobom walczącym z nadwagą, niedoborami żywnościowymi lub przewlekłymi chorobami. Spore grono osób korzystających z pomocy dietetyków to pacjenci z chorobami tarczycy, takimi jak np. zapalenie tarczycy Hashimoto. Leczenie farmakologiczne tylko częściowo zapewnia poprawę funkcjonowania gruczołu. Odpowiednie żywienie jest istotną kwestią przy niewydolności tarczycy, jaką jest choroba Hashimoto, dlatego dieta powinna być ułożona przez specjalistę. Dietomat oferuje w tej kwestii nieocenioną pomoc.

Z porad dietetyków można skorzystać zarówno w gabinecie znajdującym się w Poznaniu, jak i na stronie dietomat.pl. Pomoc online jest równie skuteczna, co bezpośrednia wizyta w gabinecie, i zapewnia stałą opiekę dietetyka.

Data dodania: 04-01-2018
  • Odpowiednio dobrana dieta w przypadku chorób tarczycy, to sprawa kluczowa. Dzięki taki stronom www, jak dietomat.pl, mamy możliwość uzyskania konsultacji online - co jest doskonałym pomysłem.
    2018-03-14 12:35:40
    przez: nanonoror
    5

Firmy w pobliżu

Noti Sp. z o.o.
http://www.noti.pl/